Yaşadığımız dönem içerisinde hızla gelişen internet kullanımının sayesinde oluşturulmuş tanıtım siteleridir. Birçok firma alanında yaptığı çalışmaları sergilemek için kurumsal web siteleri tasarlayarak daha yangın bir kitleye ulaşım sağlar. Web siteleri sayesinde firmalar sergiledikleri çalışmaların yanında yeni müşteriler ile iletişine geçerek potansiyel anlamda büyüme sağlar. Rakiplerinin web siteleri sayesin de ise nasıl bir çalışma sergilemesi gerektiğini de anlamış olur. Sitelerin etkin kalıcı bir rol oynaması için uygun tasarlanmış ve konu odaklı olması gerekmektedir. Firmalar kurumsal site tasarımı için son derece iyi araştırılmış sonuçlar doğrultusunda siteyi kurmalıdır. Sağlıklı bir kurumsal web sitesinde olması gereken özellikler müşteri açısından önemlidir. Kurumsal web siteleri firmanızın artık internetteki yöneticisidir. Bu yargıya önem vererek siteler bilinçli bir şekilde kurulmalıdır. Kurumsal web siteniz ilgi çekici ve özenle hazırlanmış tasarıma sahip ise geri dönüş etkileri de fazla olacaktır. Bu nedenle firmanız için kurumsal bir web sitesi tasarlayacaksanız profesyonel hizmet veren bir firmadan yardım almanız gerekebilir. Web sitenizin ne kadar bilinç tasarlanması firmanızın tanıtımı ve satış oranlarına doğrudan bir etki uygulayacaktır. Bir işletme ya da kurum ile hizmet verdiği kitleye uygun olması ve doğrudan talepleri yanıtlaması gerekmektedir. Bu ayrıntılar göz önünde bulundurularak web sitesi hazırlanmalıdır. Yanlış hazırlanan bir kurumsal web sitesi yüzünden firmanızın birikimleri ve sektör olan saygınlığını kaybedebilir. Ekonomik anlamda büyük kazan sağlayan web siteleri, kötü hazırlandığı zaman firmanız için birçok olumsuz sonuç doğurabilir. Kurumsal web sitesi hazırlayacağınız firmanın çalışma alanına doğrudan yansıtan ana terimler ve firmanızın logosunu da eklemeyi unutmamak gerekir. Şirketinizin vizyonunu yansıtan ve faaliyetlerini gösteren resim içerikleri de son derece önem taşımaktadır

Kurumsal web tasarımı nasıl olmalıdır?

           Kurumsal bir web sitesinin tasarımında en büyük etken sadelik ve kolay kullanımdır. İnternet sitesi tasarımlarında kolay kullanım, renk uyumu ve birçok detay iyi düşünülmelidir. Renk olarak beyaz ve gri tonlar kullanıcı açısından daha çok ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz. Bir firmanın kurumsal olup olmadığını web sitesinden anlayabiliriz ve web sitesi yeterince düzgün tasarlanmamış ise ziyaretçiler tarafından olumsuz bir düşünceye sevk edebilir. Şirketinizin itibarını kurumsal web sitesi belirler. Bu sebeple web sitesinde anlaşılır ve dolu bir bilgi yumağına sahip olması gerekmektedir. Giriş sayfanız bir nevi vitrin görevi görmekle beraber firmanızı tanıtan en önemli alandır. Günlük gelişmeleri veya önemli duyurular için bir bölüm olması da gerekmektedir. Kolay menüler sayesinde site hızlı kullanıma açık olması avantaj sağlarken kurduğunuz sitenin ise gereksiz bilgi ve reklamlardan uzak olmasını sağlamak da ziyaretçiler için önemli etkendir. Bir admin paneli bulundurmak ve iletişimi kolaylaştırmayı da unutmamak gerekir. Sitenin belli aralıklarla güncellenmesi ve sürekli takip edilmesini sağlayarak müşteriye önem verdiğinizi kanıtlayabilirsiniz. Görsel ve video içerikleri yükleyerek de birçok projeleri kolay bil dille anlatmanız iş potansiyelini de geliştirmenizde yardım olacaktır.

           Arama motorlarının sitenizden istediği bütün özellikleri web sitenize eklemeyi unutmayın. Güncellenmiş ve SEO uyumlu kurumsal web sitelerini sıralaması her zaman yükseklerdedir. Açılmayan veya geç açılan linkleri sitenize eklenmeyin. En basit ve kolay tasarım sayesinde kurumsal web siteniz amacına ulaşarak firmanızın değerini arttıracaktır.Ziyaret eden kişilerin web sitenizi beğenecek ve tekrar kullanmak isteyecek bütün fonksiyonları sitenizde bulundurun. Firmanızla ilgili bütün iletişim bilgilerinizi siteye ekleyin. Hem güven açısından hem de firma ile iletişimi hızlandırma adına önemli bir kuraldır. Sonuç olarak sayfaya gelen kişi firmanın hangi alanda ve nasıl hizmet ettiğini anlamalıdır.

 

Neler Mi Yapıyoruz ?

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

            Yaşadığımız dönem içerisinde hızla gelişen internet kullanımının saye...

Detaylar
Garantili Seo

Garantili Seo

Garantili Seo

          Garantili Seo Çalışması kavramını açıklamak gerekirse SEO çalışması ...

Detaylar
Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting

           HOSTİNG kurduğunuz web sitesinin çalışmasını sağlayan alana verilen isimdir. Hazırla...

Detaylar
Kurumsal Alan Adı Çözümleri

Kurumsal Alan Adı Çözümleri

Kurumsal Alan Adı Çözümleri

            Günümüzde birçok firma gerek reklam gerek ide satış yapabilmek i&cc...

Detaylar
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

           Sosyal Medya Danışmanlığı : ünümüzün erişim noktasını kullanmaya y&ou...

Detaylar
Marka Tescil İşlemleri

Marka Tescil İşlemleri

Marka Tescil İşlemleri

            Marka bir firmanın satıcının mal ve hizmetlerini belirlemeye, tanıtmaya ve başka firm...

Detaylar

Rakamlarla Biz

0

Yıllık Tecrübe

0

Mutlu Müşteri

0

Hizmet Ödülü

0

Başarılı Seo Çalışma

Bizden Haberler

Müşteri Yorumları

Referanslarımız

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.